Informace - 12. 4. 2021

12. 4. 2021

Mateřská škola bude otevřena od 12. dubna 2021 pro děti s povinným předškolním vzděláváním a děti rodičů, které mají ze zákona výjimku(viz příloha)

Mateřská škola bude otevřena od 12. dubna 2021 pro děti s povinným předškolním vzděláváním a děti rodičů, které mají ze zákona výjimku/ viz.příloha/.
Rodiče dětí, které mají výjimku ze zákona, předloží potvrzení od zaměstnavatele.
Všechny děti si rodiče při nástupu do MŠ sami otestují za přítomnosti pedagogického pracovníka. Testování bude probíhat ve vestibulu mateřské školy a dítě bude moci vstoupit do šatny až s negativním testem. Proto prosíme rodiče, aby chodili včas, výsledek testu je po 15 minutách.

Děti v mateřské škole nejsou povinny nosit ochranný prostředek k zakrytí úst a nosu.
Prosíme rodiče dětí, které mohou nastoupit do MŠ, aby si přihlásili stravu.
                                                                                                         Děkujeme za ochotu a spolupráci.

Prosíme rodiče o pozorné přečtení přílohy.

Testování - průběh