Zájmová činnost

ZÁJMOVÉ KROUŽKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2020 – 2021 (1. pololetí)

Počítačový kroužek – 1. a 2. ročník (E. Hloušková) – středa 13.00 – 13.30

Sportovní kroužek – 1. – 2. ročník (E. Hloušková) – čtvrtek 13.00 – 13.45 (1 x za 14 dní)

8. 10., 22. 10., 5. 11., 19. 11., 3. 12., 17. 12., 14. 1., 28. 1.

Keramika – 1. – 2. ročník (P. Libřická) – středa od 12.30 (1 x za 14 dní)
7. 10., 21. 10., 4. 11., 18. 11., 2. 12., 16. 12., 6. 1., 20. 1.

Hrátky v přírodě -  2. – 5. ročník (M. Dobiášová) – pátek 12.45 – 14.15 (1 x za 14 dní)

Dramatický kroužek - 2. – 9. ročník (E. Hloušková) - středa 14.00 – 14. 45 (1 x za 14 dní)

7. 10., 21. 10., 4. 11., 18. 11., 2. 12., 16. 12., 6. 1., 20. 1.

Počítačový kroužek pro pokročilé – 3. – 5. ročník (E. Hloušková) – středa 13.30 – 14.00

Sportovní kroužek – 3. – 5. ročník (E. Hloušková) – čtvrtek 13.00 – 13.45 (1 x za 14 dní)

1. 10., 15. 10., 12. 11., 26. 11., 10. 12. 7. 1., 21. 1.

Modelářský kroužek – 3. – 9. ročník (J. Heřman, P. Dostál) – pátek 17.00 – 19.00

2. 10., 16. 10., 23. 10., 6. 11., 20. 11., 4. 12., 18. 12., 8. 1., 15. 1., 22. 1.

Ruční práce – 5. – 9. ročník (J. Halířová) – úterý 13.30 – 14.30 (1 x za 14 dní)

Kroužek badmintonu – 5. – 9. ročník (J. Halířová) – středa 13.45 – 14.45 (1 x za 14 dní)

14. 10., 11. 11., 25. 11., 9. 12., 6. 1., 20. 1.

Malý chemik – 5. – 9. ročník (J. Halířová) – čtvrtek 13.00 – 13.45 (1 x za 14 dní)

8. 10., 22. 10., 5. 11., 19. 11., 3. 12., 17. 12., 14. 1., 28. 1.

Florbalový kroužek – 5. – 9. ročník (E. Hloušková) – čtvrtek 14.30 – 15.15 (1 x za 14 dní)

1. 10., 15. 10., 12. 11., 26. 11., 10. 12. 7. 1., 21. 1.

Kroužek anglického jazyka – 1. stupeň (J. Stránský) – úterý 13.00 – 13.45

 

Příprava na přijímací zkoušky z ČJ  - 9. ročník (T. Laube) – podle dohody

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky – 9. ročník (S. Juhászová) – podle dohody

 

Důležité odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace