Zápis do 1. třídy

11. 4. 2024

Odpoledne 11. 4. proběhl v naší škole dlouho očekávaný zápis do 1. ročníku.           
U vchodu do školy na děti čekali kamarádi z vyšších ročníků, aby je spolu s rodiči provedli po budově. I když velké seznamování s prostředím nebylo příliš třeba.                                                                            
Vždyť budoucí prvňáčci se zde cítí „jako doma“ – to když se spolu se školáky potkají třeba na divadelním představení v „Pohádkovém“ sále.        
Nejdříve navštívili ředitelnu, kde je přivítala paní ředitelka, a pak už všichni mohli přejít do 1. třídy. Tam na ně čekaly paní učitelky z prvního stupně.                                                                                                                                                        
Atraktivním a zajímavým zpestřením byly papírové desky v desingu dětského notebooku, které obsahovaly základní jednoduché úkoly pro ověření školní zralosti. Za splnění všech úkolů si každý předškolák zasloužil malou odměnu a pozvánku na „Maršováček“.                              
Děkujeme všem budoucím kamarádům, rodičům a přátelům, kteří s námi toto krásné odpoledne prožívali, a budeme se těšit na září tohoto roku, kdy se společně setkáme v 1. třídě.

Mgr. Petra Libřická

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace