Výlet 5. a 6. třídy

21. 6. 2019

Výlet 5. a 6. třídy

Žáci 5. a 6. třídy si konec školního roku zpestřili třídenním výletem v autokempu Svatá Kateřina u Chotěvic. Ve středu odpoledne jsme si prohlédli okolí kempu, zejména Lesní areál a kostel sv. Navštívení Panny Marie U studánky v Hájemství nebo nedaleké Slučí kameny. Cestou jsme v lese hráli šiškovanou a v kempu potom nejčastěji fotbal. Stihli jsme se také vykoupat v místním rybníčku. Počasí nám přálo i nadále, a tak jsme čtvrteční odpoledne strávili na koupališti ve Dvoře Králové nad Labem. Večer proběhla odveta ve fotbale a po setmění lesní hra Na světlušky. V pátek jsme si zabalili a vyrazili zpět domů.

Výběr z ohlasů některých účastníků výletu:

Líbil se mi výlet na Slučí kameny.

Vojta

Výlet se mi líbil, byl zajímavý program.

Vláďa

Kuchyně byla dobrá, až na tu rajskou.

Martin

Nevadilo by mi, kdybychom sem přijeli i příští rok.

Zoša

Výlet se mi líbil. Bylo tu spousta her, které mě bavily. Líbilo se mi ve Dvoře Králové na koupališti. Hrála se vodní bitva, holky proti klukům. Hráli všichni, a to bylo super.

Aneta