Turnaj v piškvorkách

19. 11. 2021

V pátek 19. 11. někteří žáci zůstali dobrovolně ve škole i odpoledneJ. A to proto, že se zúčastnili online soutěže v pIšQworkách. Jedná se o celostátní soutěž v této oblíbené hře, která tříbí logické myšlení a postřeh. Soutěžily pětičlenné týmy, žáci středních i základních škol dohromady. Žáci z naší školy sestavili dva týmy. Kostíci ve složení Jirka Kostadinov, Vendy Holečková, Michal Ševc, Ondra Zbitek a Matěj Vyšinský a Čožík team ve složení Saša Vlčková, Marek Maissner, Šimon Sochor (nahradil původního kapitána Marka Čožíka), Olda Dobiáš a Franta Kučera. Soutěžní kola probíhala několik dní, naši žáci se utkali během dvou hodin v sedmi kolech se sedmi dalšími družstvy (1 kolo = 1 tým soupeřů, 2 hráči proti sobě ve 2 duelech). Celkem v pátek soutěžilo 34 týmů. Nakonec tým Kostíci obsadil pěkné 21. a Čožík team 22. místo. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Halířová