Sportovní den 8. třídy - výlet do Trutnova na "Para"

28. 6. 2022

V úterý 28. 6. jsme stihli využít ještě relativně pěkného počasí a vyrazili jsme si „zasportovat“ do TrutnovaJ. Oklikou jsme došli na „Para“, kde si většina z nás, alespoň na chvilkuJ, vyzkoušela venkovní posilovnu. Nechyběl ani odpočinek, pestrá svačina a příjemné popovídání. Cestou zpět na autobus jsme se zastavili na náměstí. Původně zamýšlená pauza na zmrzlinu (tu snad měla jen paní učitelkaJ) se u většiny žáků změnila v pauzu na kebabJ. Sportovní den nebyl náročný (našlapali jsme „jen“ 7 km), ale spíše pohodový. Většina účastníků se shodla na tom, že si den užila. A na co budeme vzpomínat (postřehy žáků)? Tak třeba na Fífovy historky, meloun ke svačině, fajn procházku, houpačky, dobrou náladu a legraci a i na to, že jsme nemuseli běhatJ.

Mgr. Jana Halířová