Slavnostní přivítání prvňáčků

4. 9. 2023

První den ve škole

Tak a je to zase tady. Po dvou měsících prázdninové pohody a bezstarostných letních dnů nastal čas, kdy se opět žáci a učitelé sešli pod „jednou střechou“, aby se společně vydali na desetiměsíční pouť. První den nového školního roku 2023/2024 jsme na naší škole přivítali 5 nových prvňáčků. Není nás sice moc, ale určitě o nás i v tomhle počtu „uslyšíte“ J, zvlášť když za námi na některé předměty budou přicházet i starší kamarádi z 2. nebo 3. třídy.                                                                                                                                                                                                                                                                    Spolu s paní ředitelkou přišel nové žáčky pozdravit také pan starosta a kromě slavnostní šerpy rozdal dětem i malé dárky. Po slavnostním zahájení si všichni slíbili vzájemnou pomoc a kamarádství.                  

Doufáme, že se našim prvňáčkům bude ve škole líbit, a přejeme nejen jim, ale všem žákům hodně úspěchů a dobré vztahy mezi kamarády.

                                          Tak hodně štěstí!!

                                                            Mgr. Petra Libřická

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace