Slavnostní přivítání prvňáčků

2. 9. 2019

První den ve škole

Tak a je to zase tady. Po dvou měsících prázdninové pohody a bezstarostných letních dnů nastal čas, kdy se opět žáci a učitelé sešli pod „jednou střechou“, aby se společně vydali na desetiměsíční pouť.

První den nového školního roku 2019/ 20 jsme na naší škole přivítali 12 nových prvňáčků – 9 kluků a 3 holčičky.

Spolu s paní ředitelkou a paní vychovatelkou je přišel pozdravit také pan starosta, který dětem rozdal malé dárky a stavebnice. Po slavnostním zahájení si všichni slíbili vzájemnou pomoc a kamarádství.

Doufáme, že se našim prvňáčkům bude ve škole líbit, a přejeme nejen jim, ale všem žákům hodně úspěchů a dobré vztahy mezi kamarády.

Tak hodně štěstí!!

Mgr. Petra Libřická