Obrovský úspěch žáka naší školy

18. 5. 2022

Obrovský úspěch žáka naší školy

Šimon Tuček, žák 9. třídy, se již odmalička věnuje baseballu. Jeho píle a talent ho dostaly až na samý vrchol.  V únoru absolvoval v Barceloně vítězné zápasy proti španělskému národnímu týmu, v březnu evropský turnaj Suma Ponny League. Coby člen kadetské reprezentace se účastní příští týden v rámci přípravy na MS kadetů v Mexiku – Hermosillu (29. 8. - 4. 9.) turnaje Alpe Adria, který se hraje ve dnech 26. - 29. 5. v italském Staranzanu. Je členem nejužšího výběru 20 ti hráčů baseballové reprezentace ČR a extraligovým hráčem v kategorii U18.