Návštěva předškoláků a prvňáčků na OA Janské Lázně a poděkování paní ředitelce OA

10. 10. 2022

Vážená paní ředitelko,dovolte mi touto cestou velmi poděkovat paní učitelce Mgr. Radce Číhákové, Ph.D. a zúčastněným studentkám za dopolední program připravený pro naše děti ze Základní školy a Mateřské školy v Horním Maršově.
Paní učitelka se studentkami hravou a zábavnou formou odpovídající předškolnímu a mladšímu školnímu věku přiblížila dětem život lidí s různým zdravotním omezením. Velmi nás zaujala prohlídka interiérů určených pro každodenní život studentů se všemi potřebnými pomůckami a možnost vyzkoušet si na "vlastní kůži" pohyb a hry s daným omezením. Pomyslnou třešničkou poté byla sladká svačinka, kterou studentky připravily. Určitě budeme z této návštěvy u Vás čerpat ve všech oblastech výuky a obyčejného života. Ještě jednou mnohokrát děkujeme.
Mgr. Markéta Tučková,  učitelka 1.třidy ZŠ a MŠ Horní Maršov