Maršováček 2022

13. 6. 2022

Po úspěšném a slavnostním zápisu do 1. třídy jsme již tradičně pokračovali v každoměsíčním setkávání budoucích prvňáčků s jejich budoucí třídní učitelkou. Jako každý rok navazování bližšího kontaktu s kamarády i učitelkou proběhlo bez sebemenších potíží a již od prvních chvílí jsme na tzv. Maršováčku mohli pokračovat v různých činnostech, se kterými se děti setkaly již při zápisu do 1. třídy. Utužování kolektivních vztahů budoucích prvňáčků, rozvíjení přátelské komunikace s učiteli, pobyt v prostorech ZŠ, to vše přispěje k bezproblémovému přechodu dětí z MŠ do školy základní. Neodmyslitelnou výhodou je školka i škola v jedné budově, kdy budoucí prvňáčci od nejužšího věku potkávají veškerý personál základní školy a mnohdy již tady je navázán přátelský vztah.
Třída plná barev a hudebních nástrojů čeká jen na vás, budoucí prvňáčci!

Mgr. Markéta Tučková