Maršováček 2019

3. 6. 2019

Setkávání budoucích školáků s jejich paní učitelkou je na naší škole tradicí, proto jsme ji ani letos neporušili. Výhodou těchto společných chvil je oboustranné poznávání se. Během několika schůzek se děti adaptují na prostředí školních tříd, vyzkoušejí si plnění různých zadaných úkolů (jako „praví prvňáci“) a především si mohou popovídat a pohrát si se svými budoucími spolužáky.

Poslední setkání Maršováčka se bude odehrávat v atraktivním prostředí keramické dílny, kde si každý vyrobí pamětní výrobek, který mu bude připomínat, jak moc se těšil na nástup do 1. třídy J.

A nezapomeneme ani na rodiče, kteří si zatím, v doprovodu paní ředitelky, budou moci prohlédnout naši školu a případně položit jakékoliv otázky týkající se školy.

Mgr. Petra Libřická