Divadelní představení "První sníh aneb Pohádka na hraně dobrého vkusu"

6. 2. 2020

Premiéra divadelní hry První sníh

6. února se ve výtvarném sále odehrála premiéra divadelní hry První sníh. Šlo o představení, na kterém se podílela celá škola. Někteří žáci pilovali své role v době, kdy listí na stromech teprve začínalo žloutnout. 

Na příběh o mravencích dorazila celá ves a kapacita sálu jen taktak stačila. Rodiče si nenechali ujít příběh ze života hmyzu o přátelství a touze někam zapadnou, ale přesto neztratit sám sebe. 

Podle potlesku se naše hra rodičům líbila. Pro nás ovšem nešlo jen o to jedno odpoledne. Užili jsme si zkoušení od prvních vět po nácvik celé hry.

Ze začátku jsme měli obavy. Nechtělo se nám předvádět a každý se bál mluvit před tolika lidmi. Premiéru jsme si ale užili, prvotní ostych zmizel, a pokud se ještě někdy škola odhodlá k tak megalomanskému projektu, tak si tentokrát možná troufneme i na větší role.

Děkujeme všem, kteří s realizací hry pomohli. Jsme rádi, že se vás na nás přišlo podívat tolik a odměnili jste nás potleskem. 

                                                                  žáci 6. - 9. třídy

Fotografie z generálky a premiéry divadelního představení ""První sníh aneb Pohádka na hraně dobrého vkusu"

Důležité odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace