Divadelní představení "Pohádky z našeho statku"

8. 2. 2022

Po dlouhé pauze bez koncertů, divadelních představení a jiných radostí v naší škole jsme opět přivítali dvojici skvělých herců, kteří nám přivezli představení „Pohádky z našeho statku“.

Ústřední postavou je pes Voříšek, který seznamuje diváky se životem na statku. Společně pak prožívají dobrodružství, vypátrají zloděje slepic, naučí se řeči jednotlivých zvířat a vytrestají neposlušného berana Matese. Ve třech veselých příbězích děti poznají, že bez práce nejsou koláče a že lhát a podvádět se nevyplácí.

Dětské publikum malých i velkých bylo nadšené. Hereckým výkonům a zápletce neubrala nic ani koronavirová krize a znovu se potvrdilo, že pro dětský úsměv není nic lepšího než návrat života do „běžných školních kolejí“.

Mgr. Petra Libřická