Čarodějnice v 1. a 2. třídě

30. 4. 2021

Čarodějnický den v 1. a 2. třídě

V pátek 30. 4. jsme se v 1. a 2. třídě sešli převlečeni za čarodějnice a čaroděje, abychom si užili čarodějnické dopoledne plné kouzel a čar a vyzkoušeli tak svoje čarodějnické uměníJ. V pracovních listech děti doplňovaly tajemné kvízy a hádanky a počítaly čarodějnické matematické úkoly. Ingredience do čarodějnického lektvaru měli všichni „najít“ jako víkendový úkol, abychom si o něm mohli následující pondělí popovídat. Alespoň takhle symbolicky si děti užily „čarodějnický rej“, který jsme mívali v naší škole pravidelně pro celý 1. stupeň.

Mgr. Petra Libřická