5. hornomaršovský jarmark

19. 12. 2019

V předvánočním týdnu jsme se tradičně sešli ve škole, kde se u stropu vznášely vločky a zářila světýlka.

Něco se od předešlých let ovšem změnilo. Naše škola nikdy nebývá přeplněná, ale poslední týden před Vánoci jste museli být obzvlášť v pozoru, abyste v rozlehlých chodbách vůbec zahlédli nějakého žáka. Nemoc jich většinu skolila a v některých hodinách zbyl na paní učitelku jediný žák.

Naštěstí se našlo pár žáků s tuhým kořínkem, kteří mohli rodičům zazpívat koledy a poté je pozvat nahoru o patro výš, kde si pro ně přichystali stolečky s cukrovím nebo ručními výrobky, které sami vyrobili. Návštěvníci si mohli v předvánočním stresu najít něco k snědku i uhašení žízně a doufáme, že nás za rok zase navštíví.

                                                                           Mgr. Tomáš Laube

Důležité odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace