Výukové programy pro předškoláky

30. 4. 2021

Výukové programy pro předškoláky - Didakta a Nová škola s. r. o.

Výukový program "Než půjdu do školy"

Pro přístup k výukovým programům na Didakta.cz si rodiče musí nainstalovat naši aplikaci DidaktaCZ projektor z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip .
Po spuštění projektoru je nutné stisknout tlačítko „Zadat PIN“ v levém horním rohu knihovny a zadat kód: QW2D.
Zpřístupněny jsou všechny výukové programy, které má Vaše škola zakoupené v on-line verzi.
Upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků a rodičů neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti. Veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora.
V případě problémů se obraťte na ředitelku školy Mgr. Evu Hlouškovou (eva.hlouskova@zshornimarsov.cz, tel. 603 950 358)

Výukové programy Nová škola s. r. o.

Vzhledem k aktuální situaci nabízíme možnost bezplatného přístupu k interaktivní pracovní učebnici Zápis je tu až do 30. 4. 2021 – spustíte ji snadno zde. Publikace obsahuje základ, který by měl znát každý předškolák, a je pomocníkem v přípravě na blížící se zápis do 1. ročníku ZŠ.
S předškoláky se dá jednoduše sdílet odkaz na konkrétní stránky nebo cvičení pomocí funkce sdílení odkazů – videonávod zde.
Velkou výhodou také je, že pedagogové i rodiče mohou z MIUč+ (multimediální interaktivní učebnice) až do 30. 4. 2021 zdarma tisknout dvoustrany i jednotlivá cvičení – videonávod zde.
Tištěnou verzi Zápis je tu máme skladem na našem e-shopu.
Pro plné využívání i dalších MIUč+, které lze spustit na tabletech, počítačích, interaktivních tabulích apod., je možné zaregistrovat se na ucebnice.online.
Aktuální informace o naší řadě pracovních učebnic pro MŠ jsou k dispozici na webu Předškolák.