Informace - úplata

18. 12. 2020

Informace - úplata, strava, uzavření

Vážení rodiče,

vzhledem k úpravě vyhlášky o úplatě za vzdělávání musí být snížena úplata za měsíc, pokud je mateřská škola uzavřena více než 5 dní (prázdniny, karanténa). V současné neklidné době, kdy nevíme, zda nás postihne karanténa nebo nás MŠMT uzavře, budeme vracet příslušné částky po 31. 7. 2021.

Dny 21. – 22. 12. jsou vyhlášeny jako dny volna (dezinfekce prostor MŠ), od 23. 12. 2020 do 3. 1. 2021 jsou vánoční prázdniny. Děti nastupují do školy 4. 1. 2021.

Po zaplacení stravného v termínu (15. – 20. předcházejícího měsíce) bude Vaše dítě automaticky přihlášeno na stravu. Vy si budete stravu pouze odhlašovat. Platba bude zaúčtována po 20., takže teprve pak bude vidět na účtu stravného. V případě, že máte dostatek peněz a platbu nepošlete, musíte si své dítě na celý měsíc přihlásit sami. PROSÍM, ZKONTROLUJTE SI PŘIHLÁŠENÍ.

Za všechny zaměstnance přeji krásné vánoční svátky, hlavně zdraví a pohodu a hodně štěstí v novém, snad klidnějším, roce 2021.

Mgr. Eva Hloušková