Chystané akce v prosinci 2022

21. 12. 2022

5. 12. pondělí - Mikulášské dopoledne – děti ze třídy Ježečků si mohou přinést kostýmky anděla, Mikuláše nebo čertíka – NE masku.

6. 12. úterý – Adventní dílna s překvapením ve třídě Motýlků od 15.15hod. Všichni jste srdečně zváni.

8. 12. čtvrtek – Adventní dílna ve třídě Ježečků – rodiče mohou průběžně přicházet od 14.30hod., ukončení dílny bude v 16 hod. Všichni jste srdečně zváni.

14. 12. středa – Vánoční den s nadílkou pro obě třídy – akce proběhne dopoledne. Prosíme maminky či babičky o malou krabičku s cukrovím. Děkujeme.

15. 12. čtvrtek – Putování se zimní královnou, děti ze třídy Ježečku se vydají v 9.30 hod. do Doteku.
Zimní královna nás provede obdobím kolem zimního slunovratu - časem nejdelších nocí a tmy až k návratu světla a oslavě Vánoc.
- část probíhá venku a část uvnitř, délka cca 1,5 hodiny, děti budou mít možnost si vyrobit tematický výrobek

Kroužky budou probíhat dle plánu:

·       7. 12. a 21. 12. středa  - angličtina

·       13. 12. úterý - logopedická prevence