Chystané akce v červnu

29. 5. 2023

1. 6. ve čtvrtek oslavíme svátek dětí šipkovanou a hledáním pokladu

7. 6. ve středu jedeme do Trutnova, kde navštívíme Středisko volného času s dopravním hřištěm (odjíždíme v 8.45 hod. od MŠ)

13. 6. v úterý jede třída Motýlků do Svobody nad Úpou, kde navštíví Pohádkové Krkonoše (linkovým autobusem v 9 hod.)

14. 6. ve středu jede třída Ježečků do Svobody nad Úpou, kde navštíví jezdecký areál a děti se povozí na koních (linkovým autobusem v 9 hod.)

22. 6. ve čtvrtek jedeme výletním vláčkem do Emilova lesního světa v Janských Lázních

27. 6. v úterý se rozloučíme s předškoláky

Na výlety budou děti potřebovat: vhodné oblečení, obuv, batoh, pláštěnku, pití v lahvičce, 1 sušenku bez čokolády.

Děkujeme.