Chystané akce v dubnu

30. 4. 2023

4. 4. v úterý dopoledne bude představení z cyklu Knihadýlko s názvem Kyky ryký, dobrý den, od 9 hod. (Obyčejné příběhy s neobyčejnou moudrostí odehrávající se na jednom dvorečku.)

4. 4. odpoledne   pořádáme Velikonoční dílnu pro rodiče a děti, a to v obou třídách, akce se bude konat od 14.30 do 16.15 hod. Všichni jste srdečně zváni. (Rodiče dětí ze třídy Ježečků prosíme, aby si přinesli jedno vyfouknuté vajíčko.)

6. 4. ve čtvrtek jsou velikonoční prázdniny, provoz mateřské školy bude zajištěn v jedné třídě

12. 4. ve středu navštívíme s předškoláky 1. třídu

18. 4. v úterý bude Vítání občánků na obecním úřadě od 14. hod. (pro vybrané děti ze třídy Ježečků)