Zájmová činnost

ZÁJMOVÉ KROUŽKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2017 – 2018
(2. pololetí)

Kroužek mikroskopování – 5. – 9. ročník (J. Halířová) – úterý 13.30 – 14.30

Počítačový kroužek – 1. a 2. ročník (E. Hloušková) – středa 13.00 – 13.30

Dramatický kroužek  - 1. – 9. ročník (E. Hloušková) - úterý 13.30 – 14. 15 (1 x za 14 dní)

Kroužek programování – 3. – 5. ročník (E. Hloušková) – středa 13.30 – 14.00

Fotografický kroužek - 2. – 9. ročník (E. Hloušková) – středa 14.00 – 15. 00 (1 x za 14 dní)
14. 2., 28. 2., 28. 3., 11. 4., 25. 4., 9. 5, 23. 5., 6. 6. 

Příprava na přijímací zkoušky z ČJ (T. Laube) – podle dohody

Kroužek anglického jazyka – 1. stupeň (J. Stránský) – úterý 13.15 – 14.00

Příprava na přijímací zkoušky z matematiky – 9. ročník (S. Juhászová) – podle dohody

Kroužek ruského jazyka – 6.  - 9. ročník (E. Hloušková) - středa 14.00 – 15. 00 (1 x za 14 dní)
7. 2., 21. 2., 7. 3., 21. 3., 4. 4., 18. 4., 2. 5, 16. 5., 30. 5.

Sportovní kroužek – 1. – 2. ročník (E. Hloušková) – čtvrtek 13.00 – 13.45 (1 x za 14 dní)
8. 2., 22. 2., 8. 3., 22. 3., 5. 4., 19. 4., 3. 5., 1. 5., 17. 5., 31. 5., 14. 6.

Sportovní kroužek – 3. – 5. ročník (E. Hloušková) – čtvrtek 13.00 – 13.45 (1 x za 14 dní)
5. 2., 1. 3., 29. 3., 12. 4., 26. 4., 10. 5., 24. 5., 7. 6.

Florbalový kroužek – 5. – 9. ročník (E. Hloušková) – čtvrtek 14.30 – 15.15 (1 x za 14 dní)
15. 2., 22. 2., 1. 3., 22. 3., 5. 4., 12. 4. 19. 4., 26. 4., 3. 5., 10. 5., 17. 5., 24. 5., 31. 5., 7. 6.

Hrátky v přírodě -  2. – 5. ročník (M. Dobiášová) – pátek 12.45 – 14.15 (1 x za 14 dní)
9. 3., 23.3., 6.4., 20.4., 4.5., 11.5., 1.6., 15.6.

Modelářský kroužek – 3. – 9. ročník (J. Heřman, P. Dostál) – pátek 17.00 – 18.30

Dramatický kroužek 2 - 2. – 5. ročník (K. Klimešová) - čtvrtek 13.10 – 14. 30

Výtvarný kroužek – Kreativní dílna - 1. – 9. ročník (M. Antošová) – středa 14.45 - 16.00

 

Důležité odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace