Uzavření školy

10. 3. 2020

Na základě rozhodnutí Bezpečnostní rady státu se zakazuje s účinností ode dne 11. března 2020: osobní přítomnost žáků a studentů na základním, středním a vyšším odborném vzdělávání ve školách a školských zařízeních podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Informace a domácí přípravu najdete na Nástěnce ZŠ. (VIZ HLAVNÍ STRÁNKA - NAHOŘE VLEVO) Materiály budou dodávány průběžně, stejně jako důležité informace. V případě nejasností a dotazů volejte: 603 950 358, nebo pište e-mail: eva.hlouskova@zshornimarsov.cz, RÁDI Vám informace poskytneme.

Nabídka obce

Obec nabízí příspěvek ve výši 50 % nákladů na hlídání pro rodiče dětí, kteří si musí zajistit externí službu kvůli výkonu povolání. Příspěvek bude vyplácen dané organizaci nebo jedinci na základě daňového dokladu nebo na základě smlouvy o dílo uzavřené s obcí.

Nabídka od SEVERu:

SEVER Horní Maršov nabízí od pondělí 16.3 hlídání dětí od 6 do 12 let včetně programu.
Hlídání bude zajištěné v prostorách SEVERu v případě příznivého počasí s velkou částí programu venku.
Program pro děti od 7.30 do 15.00  připraví zkušené lektorky Milada a Katarína.
Cena 300,- Kč/den včetně oběda.
zájemci kontaktujte nás prosím na emailu
milada.dobiasova@ekologickavychova.cz nebo telefonicky 734 310 967

OBĚDY

Odhlášení obědů provede hromadně vedoucí školní jídelny podle aktuální situace. V den nástupu budou mít přihlášen oběd všichni.

                                                                                                                           Mgr. Eva Hloušková

Informace a domácí přípravu najdete na Nástěnce ZŠ.

Důležité odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace