Přivítání nových prvňáčků

3. 9. 2018

Přivítání nových prvňáčků

3. září 2018 jsme přivítali na půdě naší základní školy 10 čerstvých prvňáčků. Pozvání na zahájení školního roku přijaly děti se svými rodiči a pan starosta ing. Pavel Mrázek, který celou slavnostní chvíli zahájil. Pro všechny děti byla připravena krásně vyzdobená třída s lavicemi plnými dárků, pracovních sešitů a výtvarných potřeb. Třídní učitelka Mgr. Markéta Tučková představila všechny prvňáčky jmenovitě, paní ředitelka školy Mgr. Eva Hloušková se ujala slavnostního šerpování každého žáčka a pan starosta předal všem kornouty plné dobrot. Celé zahájení probíhalo ve velmi srdečné a uvolněné atmosféře, kterou si užívaly především děti. Rodiče si mohli vydechnout, tak už ta škola konečně začala! V současné době mají malí školáci několik dnů vyučování za sebou a již teď můžeme říci, je to parta veselých, šikovných a především zvídavých dětí a to je moc fajn. Hodně štěstí, malí žáčci!

Mgr. Markéta Tučková