Podzimní sběr papíru

16. 11. 2018

Sběr starého papíru

Už potřetí jsme uspořádali soutěž ve sběru starého papíru. Výtěžek z tohoto sběru směřuje do fondu Školské rady. O prázdninách byl zakoupen stůl na stolní tenis pro 2. stupeň. Nyní jsme zakoupili dětský fotbálek pro 1. stupeň. Původně vybraný fotbálek nám firma nedoporučila a navrhla nám variantu, že nám na kvalitnější fotbálek polovinu přidá. Za to firmě www.fotbalky.eu velmi děkujeme.
Vyhlášení vítězů podzimního sběru proběhlo ve středu 14. 11. Všichni sběrači byli oceněni drobnými dárky. Celkem se zúčastnilo 33 žáků a přineslo 1556, 1 kg.
Díky patří všem sběračům (a rodičům) a hlavně paní učitelce Janě Halířové, která sběr starého papíru organizuje.
Na jaře bude soutěž znovu vyhlášena a doufáme, že se zúčastní alespoň stejný počet žáků jako nyní.

Mgr. Eva Hloušková