6. a 7. třída v lanovém centru v Janských Lázních

19. 9. 2019

Lanový park Janské Lázně

Dne 19.9. se uskutečnil výlet do lanového parku Janské Lázně 6. a 7. třídy. Učili jsme se do 11:00 a potom jsme šli na oběd a pak na autobus. Přijeli jsme do Janských Lázní a vydali jsme se do lanového centra, kde na nás čekali instruktoři s programem a výstrojí. Nejprve jsme byli poučeni o bezpečnosti. Pak jsme absolvovali krátký výcvik a šlo se nahoru. Všichni jsme to prošli až na některé. Po skvělém výkonu jsme jeli zpět do Horního Maršova a poté jsme šli domů. Děkujeme paní Madle a K + K Ski School a Hotelu U Kabinky za zprostředkování tohoto nevšedního zážitku. Všichni jsme si to užili.

 Marek a Saša

Důležité odkazy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace