Velikonoční tvoření

5. 4. 2018

Ve středu 28. března se konalo velikonoční tvoření pro žáky naší školy. Tentokrát se ho zúčastnily jen děti z 1. stupně, které se na ně moc těšily. Pracovní dílničky probíhaly ve třech třídách za dozoru učitelů a asistence žákyň z 8. třídy. Děti si mohly ozdobit polystyrénové vajíčko, vyrobit kuřátko z vlny, někteří si vyrobili motýlka z barevného papíru a košík, do kterého si všechny výrobky uložili. Za splněné úkoly děti dostávaly drobné sladkosti. A ten, kdo nechtěl vyrábět, mohl si vybarvit pěkné obrázky s velikonoční tématikou.
Děti měly ze svých výrobků radost a my věříme, že jsme tímto velikonočním tvořením obohatili výzdobu vašich domovů a pomohli alespoň trochu vytvořit pěknou jarní náladu. Aby to jaro konečně přišlo!

Mgr. Helena Kaufmannová