Spaní ve škole - 2. a 5. třída

8. 6. 2018

Chceme-li děti odměnit za jejich celoroční práci ve škole, nemusí to být vždy sladkostí či dárkem. Osvědčenou volbou na naší škole se stalo přespání ve třídě ve „vlastním spacáku“.

Každý takový večer má už své tradiční „dělánky“ - zdobení světlých triček vždy novou technikou. Letos si děti z 2. a 5. třídy ozdobily svá trika ubrousky, upekly si buřta na ohni, zatančily na diskotéce DJ Thomase a zakončily večer u ohně s kytarou.

Ohlášená večerka ve 22:00 se jakoby náhodou opět protáhla, aby mohli všichni spokojeně usínat úderem půlnoci.

Nesmíme zapomenout poděkovat maminkám a babičkám za upečené dobroty ke snídani a taktéž panu Zmítkovi za poslané bonbóny a pitíčka.

Mgr. Petra Libřická, Mgr. Markéta Tučková