Plavecký výcvik

16. 4. 2018

V dubnu tohoto roku jsme úspěšně zakončili plavecký kurz pro děti z 2. a 3. ročníku, které mají výcvik plavání povinný dle ministerstva školství, ale i zájemci z ročníku 4. Celkem se zúčastnilo 23 dětí.
Výuka plavání je mezi dětmi velice oblíbená, takže veškeré vodní aktivity se setkávaly s velkým nadšením a radostí všech účastníků. Výhodou tohoto dlouhodobého kurzu (10 lekcí) je záruka bezpečného pohybu nejen ve vodě, ale i kolem vodních ploch.
Veškeré aktivity byly školenými instruktory přizpůsobeny věku a schopnostem „malých“ plavců.
Snaha a vytrvalost při tréninku v bazénu byla na závěr oceněna medailemi a diplomy za umístění v plaveckých závodech.

Mgr. Markéta Tučková