Čarodějnice 2018

27. 4. 2018

Čarodějnický den na 1. stupni, tentokráte ve sportovním duchu

Čarodějnický rej v letošním roce ovládly malé děti z 1. stupně, jejichž masky čarodějů a čarodějek byly originální, nápadité a od maminek nádherně připravené. Počasí nám přálo, proto se „slet“ odehrával v areálu školy, kde se kouzelné úkoly a začarované překážky plnily s nadšením a dravou soutěživostí. Po celé dopoledne se proto ozýval z hřiště u školy výskot a smích dětí, které byly za své výkony odměněny sladkostí.

Obohacením letošního školního dne čarodějnic bylo vystoupení Tomáše Klose alias DJ Thomase =). Svou připravenou diskotékou doprovodil přehlídku masek a na závěr „rozparádil“ všechny zúčastněné děti sérií moderních hitů, na vlastní dovezené aparatuře.

Tradiční opékání buřtů už jen zakončilo letošní povedený čarodějnický slet.

Mgr. Markéta Tučková a Mgr. Petra Libřická