Základní škola Horní Maršov

IMG_20171212_123917 Vánoční chemický turnaj

Opět po roce, téměř na den, se na SŠIS ve Dvoře Králové nad Labem konal Vánoční chemický turnaj. Své přírodovědné znalosti a manuální zručnost si vyzkoušela dvě tříčlenná družstva.

Zájem o účast byl mezi žáky velký,  a tak o soutěžících musela rozhodnout náhoda- Marcelova ruka, která vylosovala jména osmaček- Naty, Káji, Rádi a Kamči. Z devítky je doplnily z loňska ostřílená Domča a letošní nováček Terka. Děvčatům se dařilo. Tým složený z Terky, Rádi a Káji obsadil konečné parádní čtvrté místo. Domča, Naty a Kamča skončily třinácté. K umístění gratulujeme, děkujeme za reprezentaci školy a příští rok se těšíme- třeba ještě na vylepšení letošního výsledků.

 

                         Mgr. Jana Halířová

 

 


 

Nejčtenější články

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\wwwroot\zshornimarsov_cz\www\modules\mod_mostread\helper.php on line 75