Základní škola Horní Maršov

IMG_9758 4. hornomaršovský jarmark - foto

Již počtvrté obyvatelé Horního Maršova a okolí prchli před vánočním stresem do bezpečí pod střechu naší základní školy, kterou provonělo cukroví a vánoční atmosféra. U stropu se uhnízdily sněhové vločky a svíčky proháněly po stěnách rozjuchané stíny.

 

Paní učitelky i asistentky věnovaly spoustu času, aby žáci od první po devátou třídu nacvičili hned několik vystoupení. Show otevřela paní učitelka Tučková v kostýmu uklizečky s přifouknutými vnadami. Děti poté mohly předstoupit již před rozprouděné publikum a dostat ze sebe taneční, pěvecké, herecké a moderátorské maximum.

 

Po představení u nás rodiče mohli ještě zůstat schovaní před mrazem, protože v patře si pro ně žáci přichystali prodej výrobků, které sami vyrobili, za symbolické ceny. Někteří prvňáčci nebyli zpočátku za svými pultíky se zbožím vidět. Rodiče jim ovšem od výrobků a dobrot rychle pomohli.

Snad se nám za dva roky podaří sejít se znovu v přátelské sousedské atmosféře, kdy budeme moci hříšně mlsat ještě před příchodem Vánoc.

                                 Mgr. Tomáš Laube

 

Nejčtenější články

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\wwwroot\zshornimarsov_cz\www\modules\mod_mostread\helper.php on line 75