Základní škola Horní Maršov

IMG_8099 Zpívání na schodech

video - zpívání1, zpívání2, pokusy1, pokusy2

Toho dne pohled na kalendář uhranul většinu z nás jako oči krajty tygrované. Štědrý den už byl tak blízko, že jste téměř slyšeli šustění dárkového papíru.
Maršovská škola se na letošní Zpívání na schodech pečlivě připravila a nic nepodcenila. Než se vstupní dveře otevřely návštěvníkům, papírové hvězdy visely, kde měly. Tam, kde byste včera zahlédli geometrické tvary narýsované chlapci z druhého stupně, se dnes od vyleštěných povrchů odrážely plameny svíček. Žáci ještě jednou zkontrolovali stabilitu figurek v betlémě, aby během vystoupení Josef neztratil rovnováhu a nezalehl Jezulátko.
Celý článek...
 

betlm Návštěva kostela a prohlídka maršovského betléma

 

jezecek Návštěva fary a výstavy betlémů

 

 1 Vánoční chemický turnaj

V úterý 13. 12. se na Střední škole informatiky a služeb ve Dvoře Králové nad Labem konal již 10. ročník chemické soutěže s názvem Vánoční chemický turnaj. Žáci naší školy se této soutěže trojic žáků 8. a 9. tříd účastnili poprvé. Museli prokázat praktické znalosti a dovednosti z přírodních věd ve čtyřech laboratořích. Šlo např. o sestavování vzorců chemických látek na počítači nebo poznávání koření, stromů a ovocných plodů.

Celý článek...
 

jezecek Besídka v MŠ

 


Strana 10 z 71

rodice_vitani_logo

Proškoly.cz

proskoly

Odhlašování obědů

 prihlaseni

Jídelní lístek

 

Změna rozvrhu

stopwatch

EU projekt

plakat_EU

Počítačové kurzy

 20080117_25

Pronájem učeben

 ucebny-_036

Nejčtenější články

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\wwwroot\zshornimarsov_cz\www\modules\mod_mostread\helper.php on line 75