Základní škola Horní Maršov

   Velikonoční den 2010

Ve středu 31.3. jsme se v naší škole rozloučili se zimou a zároveň jsme přivítali jaro. Celý den se nesl v duchu oslav Velikonoc, ráno v osm hodin nás v pohádkovém sále čekalo vystoupení žáků I. prvního stupně. Jako první předvedla 3. a 4. třída pásmo písniček a básniček s jarní tématikou, potom následoval pohádka " Císařovy nové šaty " v podání žáků 1., 2. , 3. a 4. třídy a na závěr si děti ze 2. a 5. třídy připravily již tradičně taneční vystoupení, tentokrát nezapomenutelný hip hop.
   

Celý článek...
 

ZÁVODY ŽACTVA ZÁKLADNÍCH ŠKOL ÚPSKÉHO ÚDOLÍ

Ve středu 10. 3. 2010 se našich pět statečných pod vedením pana ředitele zúčastnilo lyžařských závodů žáků základních škol „Úpského údolí“. Konkurence byla velká, celkem závodilo ve všech kategorií 84 dětí z okolních škol, a to ze Svobody nad Úpou, Mladých Buků, Jánských Lázní, Žacléře, Pilníkova a samozřejmě Horního Maršova.

Naše děti ovšem dělaly škole čest a získaly tři zlaté (L. Vořechovská – 9. třída, D. Ledvinka – 8. třída, T. Matas – 4. třída) a jednu stříbrnou (A. Vodseďálková z 6 . třídy) medaili. Všem samozřejmě gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

                                                                           Eva Hloušková

 

Zápis do 1. třídy 2010

Jako každoročně pořádá naše škola zápis žáků do 1. třídy. Tímto významným dnem se, hlavně pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče, stal pátek 15. ledna 2010.

Vstup do školy je pro každého důležitým mezníkem v životě. Jako by končilo období her a krásného nicnedělání a začaly první povinnosti. Mnozí z budoucích prvňáčků jistě našli pod vánočním stromečkem tašku do školy. My všichni, rodiče i učitelé, se budeme snažit, aby se jim ve škole líbilo.

Celý článek...
 

Vánoční besídka

Celý prosinec se naše škola připravovala na sobotu 19. 12. Jako tradičně měl konec roku vyvrcholit vánoční besídkou a dnem otevřených dveří. Žáci a pedagogové absolvovali generálku besídky již v pátek 18. 12.

Celý článek...
 


Strana 71 z 71

rodice_vitani_logo

Proškoly.cz

proskoly

Odhlašování obědů

 prihlaseni

Jídelní lístek

 

Změna rozvrhu

stopwatch

EU projekt

plakat_EU

Počítačové kurzy

 20080117_25

Pronájem učeben

 ucebny-_036

Nejčtenější články

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\wwwroot\zshornimarsov_cz\www\modules\mod_mostread\helper.php on line 75