Základní škola Horní Maršov

Dopravní výchova - červen 2010
Dne  4. 6. 2010 se naše  1. – 5. třída zúčastnila Dopravní výchovy  připravené příslušníky  Policie ČR Svoboda nad Úpou.
Celý článek...
 

Zájezd do Anglie 16. - 21.5.

Letos na jaře jeli žáci naší školy na týden do Anglie. Vše začalo v neděli odpoledne ve Svobodě n. Úpou, kde se k nám přidal další minizájezd ze svobodské školy. Cesta do Prahy byla nekonečná a našim prvním cílem bylo městečko Unhošť, kde se k nám připojila další základní škola. Pokračovali jsme na Rozvadov, tam byla zastávka v McDonald. Přes noc jsme projeli Německem a k ránu postupně přejeli přes Belgii do Francie.V přístavu Calais nás uvítalo krásné teplé počasí. Po půl hodince čekání se náš autobus nalodil na trajekt.

Celý článek...
 

Setkání se šamanem

Dne 19.4. strávila 7. a 9. třída hodinu se šamanem Dr.Lubomírem Holzerem. Jednalo se o tzv.muzikoterapii.

 

Celý článek...
 

Exkurze do Mostu

V pátek 7. května jsme se vydali na exkurzi do Mostu. Odjížděli jsme brzy ráno v 7 hodin. Jeli jsme tam asi 3 hodiny, mezitím jsme se v autobuse možná trošku nudili, protože nikdo nevěděl, co má dělat. Cestou do Mostu jsme se zastavili na benzínce, kde si každý koupil, co chtěl.V Mostě jsme vyzvedli naši průvodkyni, která byla moc milá.

První cesta vedla k děkanskému kostelu Nanebevzetí  Panny Marie v Mostě, který byl unikátně přesunut v roce 1975 kvůli těžbě o 841 metrů.

Celý článek...
 

Česká televize

 V úterý 27. 5. 2010 jsme se opět vydali směrem ku Praze. Osazenstvo našeho autobusu tvořila směsice žáků od první do deváté třídy. Cesta nám rychle ubíhala, paní průvodkyně jí zpestřila soutěží SuperStar, kdy ti nejodvážnější z nás zazpívali pro celý autobus. Všichni dobrovolníci byli vynikající, ale vítěz mohl být jen jeden, a to … Adam Vendler.

Celý článek...
 

Pobytová akce 6. a 7. třídy na SEVERu

 Akce na SEVERu se zúčastnila 7. a 6. třída. Hned ráno jsme si dali věci na pokoj a šli ven.Tam jsme hráli různé týmové hry. Ale jedna se nám líbila nejvíc. Byla to hra vláček.

Celý článek...
 


Strana 70 z 71

rodice_vitani_logo

Proškoly.cz

proskoly

Odhlašování obědů

 prihlaseni

Jídelní lístek

 

Změna rozvrhu

stopwatch

EU projekt

plakat_EU

Počítačové kurzy

 20080117_25

Pronájem učeben

 ucebny-_036

Nejčtenější články

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in D:\wwwroot\zshornimarsov_cz\www\modules\mod_mostread\helper.php on line 75