Základní škola Horní Maršov

Exkurze do Mostu

V pátek 7. května jsme se vydali na exkurzi do Mostu. Odjížděli jsme brzy ráno v 7 hodin. Jeli jsme tam asi 3 hodiny, mezitím jsme se v autobuse možná trošku nudili, protože nikdo nevěděl, co má dělat. Cestou do Mostu jsme se zastavili na benzínce, kde si každý koupil, co chtěl.V Mostě jsme vyzvedli naši průvodkyni, která byla moc milá.

První cesta vedla k děkanskému kostelu Nanebevzetí  Panny Marie v Mostě, který byl unikátně přesunut v roce 1975 kvůli těžbě o 841 metrů.

Celý článek...
 

Česká televize

 V úterý 27. 5. 2010 jsme se opět vydali směrem ku Praze. Osazenstvo našeho autobusu tvořila směsice žáků od první do deváté třídy. Cesta nám rychle ubíhala, paní průvodkyně jí zpestřila soutěží SuperStar, kdy ti nejodvážnější z nás zazpívali pro celý autobus. Všichni dobrovolníci byli vynikající, ale vítěz mohl být jen jeden, a to … Adam Vendler.

Celý článek...
 

Pobytová akce 6. a 7. třídy na SEVERu

 Akce na SEVERu se zúčastnila 7. a 6. třída. Hned ráno jsme si dali věci na pokoj a šli ven.Tam jsme hráli různé týmové hry. Ale jedna se nám líbila nejvíc. Byla to hra vláček.

Celý článek...
 

   Velikonoční den 2010

Ve středu 31.3. jsme se v naší škole rozloučili se zimou a zároveň jsme přivítali jaro. Celý den se nesl v duchu oslav Velikonoc, ráno v osm hodin nás v pohádkovém sále čekalo vystoupení žáků I. prvního stupně. Jako první předvedla 3. a 4. třída pásmo písniček a básniček s jarní tématikou, potom následoval pohádka " Císařovy nové šaty " v podání žáků 1., 2. , 3. a 4. třídy a na závěr si děti ze 2. a 5. třídy připravily již tradičně taneční vystoupení, tentokrát nezapomenutelný hip hop.
   

Celý článek...
 

ZÁVODY ŽACTVA ZÁKLADNÍCH ŠKOL ÚPSKÉHO ÚDOLÍ

Ve středu 10. 3. 2010 se našich pět statečných pod vedením pana ředitele zúčastnilo lyžařských závodů žáků základních škol „Úpského údolí“. Konkurence byla velká, celkem závodilo ve všech kategorií 84 dětí z okolních škol, a to ze Svobody nad Úpou, Mladých Buků, Jánských Lázní, Žacléře, Pilníkova a samozřejmě Horního Maršova.

Naše děti ovšem dělaly škole čest a získaly tři zlaté (L. Vořechovská – 9. třída, D. Ledvinka – 8. třída, T. Matas – 4. třída) a jednu stříbrnou (A. Vodseďálková z 6 . třídy) medaili. Všem samozřejmě gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy.

                                                                           Eva Hloušková

 

Zápis do 1. třídy 2010

Jako každoročně pořádá naše škola zápis žáků do 1. třídy. Tímto významným dnem se, hlavně pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče, stal pátek 15. ledna 2010.

Vstup do školy je pro každého důležitým mezníkem v životě. Jako by končilo období her a krásného nicnedělání a začaly první povinnosti. Mnozí z budoucích prvňáčků jistě našli pod vánočním stromečkem tašku do školy. My všichni, rodiče i učitelé, se budeme snažit, aby se jim ve škole líbilo.

Celý článek...
 
Více článků...


Strana 69 z 70

rodice_vitani_logo

Proškoly.cz

proskoly

Odhlašování obědů

 prihlaseni

Jídelní lístek

 

Změna rozvrhu

stopwatch

EU projekt

plakat_EU

Počítačové kurzy

 20080117_25

Pronájem učeben

 ucebny-_036