Základní škola Horní Maršov

Granty na ZŠ

V letošním roce se nám podařilo dosáhnout celkem na čtyři granty, z toho tři jsou financované z Královéhradeckého kraje, jeden z MŠMT. Pokud jde o krajské dotační programy, zaměřili jsme se nejen na zmodernizování výuky, ale i na prevenci a mimoškolní aktivity.

Celý článek...
 

Divadelní představení O veverce Zrzečce

 9. září se v maršovské škole konalo divadlo O veverce Zrzečce.Přijelo tam hradecké divadlo, pohádka byla maňásková, celou pohádku hrali dva muži.

V pohádce účinkovala veverka Zrzečka, ježeček Píchaček, jezevec Bohoušek, zajíček Ušáček a straka.

Divadlo bylo moc zábavné a hezké. Odehrávalo se na paloučku v lese u pařezu. Z představení plynula dvě ponaučení a jedno pravdivé přísloví, že krást se nemá a že odpadky do lesa nepatří a také, že lež má krátké nohy.

Divadlo se nám moc líbilo a těšíme se, až zase přijedou.

                                                                   Napsala Barbora Kopecká (žákyně 5. třídy)

Fotogalerie..

 

Divadelní cestopis

Stejně jako v loňském roce jsme zahájili začátek školního roku divadelním představením. Vsadili jsme na osvědčenou kartu a využili nabídky Divadélka pro školy z Hradce Králové. Tentokráte měli žáci 2. stupně možnost objevit dramata od Shakespeara po bratry Mrštíkovy.

Celý článek...
 

 Prvňáčkové 1. září v Základní škole v Horním Maršově

 Příjemná, uvolněná, přesto slavnostní atmosféra vládla v první třídě naší školy, kde prvňáčkové poprvé usedli do svých lavic. Podívat se na ně přišli rodiče, prarodiče a sourozenci. Všichni si společně prohlédli vyzdobenou třídu a potěšili se dárky připravenými na lavicích.

Celý článek...
 
Plavecký výcvik   3. a 4. ročníku
Jako každý rok jsme se zúčastnili plaveckého výcviku pod vedením zkušených instruktorek plaveckého bazénu v Trutnově.
Celý článek...
 

Maršováček – setkání první

 Ve středu 17. února v 15. 30 proběhlo první setkání budoucích prvňáčků maršovské školy – Maršováček. Sešli jsme se v krásně barevné a vyzdobené 1. třídě základní školy. Děti i rodiče měli možnost opět se setkat s paní učitelkou, která bude o děti v budoucnu pečovat, popovídat si, klást otázky a především poznávat prostředí třídy a školy.

Celý článek...
 


Strana 69 z 71

rodice_vitani_logo

Proškoly.cz

proskoly

Odhlašování obědů

 prihlaseni

Jídelní lístek

 

Změna rozvrhu

stopwatch

EU projekt

plakat_EU

Počítačové kurzy

 20080117_25

Pronájem učeben

 ucebny-_036