Základní škola Horní Maršov

Pozor změna termínu u Výtvarného kroužku - středa 14.45 - 16.00!!!!!

planetarium Výlet do vesmíru - mobilní planetárium

Dne 10. února jsme navštívili planetárium. Nevěříte? A dokonce rozbilo svůj stan v naší škole!

Všichni žáci naší školy měli možnost ho navštívit a pomocí poutavé přednášky a projekce jsme mohli putovat vesmírem. Žáci 1. a 2. třídy putovali spolu s Měsícem na návštěvu ke Slunci. Žáci 5. až 9. třídy se dozvěděli o původu života na Zemi. A my, žáci 3. a 4. třídy, jsme nasedli spolu se skřítkem - žákem a skřítkem - učitelem do vesmírného korábu a cestovali jsme od planety k planetě.

Celý článek...
 

Třícharitakrálová sbírka

Dne 6. 1. 2017 se naši žáci 9. třídy - Martin Hofman, Martin Doulík, David Haider a Anna Línková - zúčastnili Tříkrálové sbírky. Celkem vybrali 3267,- Kč. Děkujeme.

Poděkování - Oblastní charita Trutnov

 

1_6  Pracovní činnosti v 6. a 7. třídě - 2016

 

br Kurz bruslení

Leden je každoročně měsíc končící školy bruslení. Od října pravidelně děti z 1. stupně každou středu dojížděly na zimní stadion v Trutnově.Pro většinu účastníků je kurz bruslení již tradiční zimní školní akcí. Dalo by se říci, že děti jsou již ve fázi pokročilých, jen se opět přidali malí prvňáčkové. Osvědčilo se nám navýšení počtu lekcí na 10, neboť se po tu dobu všechny děti naučí bezpečně na bruslích pohybovat, a ti starší procvičují a zdokonalují svoji techniku.

Celý článek...
 

20170113_111018 Lyžařský výcvik 2017

Pokud jsme minulý rok nazvaly lyžařský výcvik rekordní v počtu účastníků, tak letos byl rekord opět překonán. Velká sněhová nadílka a příslib pěkného počasí přilákaly ještě několik dalších účastníků. Areál v Černém Dole byl opět špičkově upraven a poskytl dokonalé podmínky pro celotýdenní lyžařský kurz.

Celý článek...
 

jezecek Přijímání do MŠ

Stanovisko MŠMT a MZ k přijímání dětí pro školní rok 2017/2018

 


Strana 7 z 69

rodice_vitani_logo

Proškoly.cz

proskoly

Odhlašování obědů

 prihlaseni

Jídelní lístek

 

Změna rozvrhu

stopwatch

EU projekt

plakat_EU

Počítačové kurzy

 20080117_25

Pronájem učeben

 ucebny-_036